T-KREKLU APDRUKA

Vēlies atšķirties no citiem vai pārsteigt kādu ar īpašu T-krekla vai cita apģērba dizainu?

Ja tev jau ir savs T-krekla dizains, kuru vēlies īstenot apdrukāta T-krekla veidolā, piedāvājam T-kreklu apdruku sākot no 15 EUR (ieskaitot PVN). Apdrukājot 10 un vairāk kreklus, vienosimies par individuālu apjoma atlaidi.

 

T-kreklu apdruka uzņēmumiem

Apdrukāti T-krekli ar uzņēmuma logotipu ir lielisks veids, kā reklamēt savu uzņēmumu. Piedāvājam uzņēmumiem izstrādāt T-kreklu dizainu, lai tas būtu pamanāms un tajā pašā laikā atbilstu firmas stilam.

Kādēļ apdrukāt T-kreklus ar uzņēmuma simboliku?

Pirmkārt, izsniedzot T-kreklus, kā suvenīru izstādēs, semināros un prezentācijās, Jūs iegūsiet ilgstošu un plašu uzņēmuma reklāmu, jo ir liela iespēja, ka saņēmējs T-kreklu izmantos ikdienā un Jūsu T-kreklus redzēs liels cilvēku skaits.

Otrkārt, uzņēmuma T-krekli kalpo kā labs darba apģērbs, kas radīs uzņēmumā Jums vēlamu vienotu stilu. Darbinieki labprāt vilks darba apģērbu, ja tas būs kvalitatīvs un gaumīgi apdrukāts.  

Treškārt, T-krekli ir iecienīts suvenīrs darbiniekiem kopīgos saliedēšanas pasākumos un sporta spēlēs. T-kreklus ar asprātīgu apdruku darbinieki ar prieku lietos arī ikdienā un kļūs par uzņēmuma vēstnešiem ārpus darba vietas.

Papildus T-krekliem, ir iespēja apdrukāt arī virsdrēbes un atstarojošās vestes, ja darbs jāveic ārpus telpām.

Premium t-krekli ar Jūsu apdruku:

Balts T-krekls ar apdruku līdz A3 izmēram 15 EUR 

Krāsains vai melns t-krekls ar apdruku līdz A3 izmēram 18 EUR

T-kreklu izmēru un krāsu tabulas:

Saistībā ar jaunā kolēģa – kreklu tiešās drukas printera pievienošanos mūsu draudzīgajam kolektīvam, esam ieguvuši uzticamu, kvalitatīvu, noturīgu un ātru audumu apdruku! Printerim, kā arī tajā izmantotajām krāsām ir piešķirts OEKO-TEX® 100 sertifikāts, kas ir vispasaules drošības standarts tekstila industrijā. Tas nozīmē, ka apdrukātos materiālus var droši izmantot ne tikai pieaugušie, bet arī bērni un zīdaiņi.

T-kreklu apdrukas dizaina idejas vari smelties arī depositphotos.com . Ja tev jau ir T-krekla dizaina apdrukas ideja, bet nav iespējas to īstenot, Labadruka.lv dizaineri labprāt palīdzēs izstrādāt atmiņā paliekošu un unikālu T-krekla apdrukas dizainu, sākot no 20 EUR.

Piegāde

Lai atvieglotu T-kreklu saņemšanu, piedāvājam pasūtījuma piegādi izmantojot Latvijas Pastu vai Omnivas pakomātus.