T-kreklu apdrukas tehnoloģijas

 

T-kreklu un citu apģērbu apdrukai ir pieejamas dažādas apdrukas tehnoloģijas:

  • Digitālā tiešā druka
  • Sietspiede
  • Sietspiedes transfēri
  • Izšūšana
  • Termodruka
  • Sublimācija

Jāņem vērā, ka nav viena vislabākā apdrukas tehnoloģija, katrai no metodēm ir gan savas priekšrocības, gan trūkumi. Piemērotākā drukas tehnoloģija ir atkarīga no dažādiem faktoriem: Kopējā tirāža, drukas krāsu skaits un laukums,  auduma materiāls.

Lai atrastu tieši Jūsu apdrukas darbam labāko tehnoloģiju, rakstiet info@labadruka.lv vai zvaniet +371 20006200.

 

Digitālā tiešā druka

Digitālā druka sniedz iespēju uz auduma uzdrukāt visdažādākos attēlus. Izmantojamās krāsas uz auduma tiek uzklātas uzreiz, vienmērīgā biezumā. Drukāšana notiek ar printera palīdzību. Šī drukas tehnoloģija ir piemērota dažādām apdrukātu apģērbu tirāžām.

Sietspiede

Sietspiedes tehnoloģija ir process, kurā krāsa slāni pēc slāņa tiek klāta virsū uz apdrukājamā materiāla. Apdruka šajā tehnoloģijā ir roku darbs un tādēļ tās pielietošanas izmaksas ir atkarīgas no izmantoto krāsu skaita. Liels pluss šādai tehnoloģijai ir dažādu efektu, piemēram, sudraba, zelta, metālisku krāsu, atstarojošu krāsu uzdrukāšanas iespējas. Uzdrukātajām krāsām ir augsta noturība un taustei patīkama faktūra.

Izšūšana

Izšūšana ir vissenākā apdrukas tehnoloģija un tās noturība nav apšaubāma. Mūsdienās izšūšanas tehnoloģija tiek izmantota biezu, blīvu audumu un citu materiālu apdrukai. Apdruka notiek mehāniski ar izšūšanas mašīnu palīdzību. Šo tehnoloģiju parasti izvēlās ekskluzivitātes efekta iegūšanai.

Termodruka

Termodruka ir vienkāršākais apdrukas veids. Šajā tehnoloģijā parasti tiek izmantotas 1 – 2 krāsas, nepieciešamais attēls, vai teksts tiek izploterēts uz īpašas plēves un ar termopreses palīdzību uzspiests uz apģērba. Šo tehnoloģiju iesakām izvēlēties vienkāršu attēlu, vai tekstu drukai.