Kalendāri

Izgatavojam dažādu veidu kalendārus (kabatas, galda, sienas), kā arī kalendāru dizaina izstrādi.

Piedāvājam izgatavot kalendārus sākot ar jūsu izvēlēto mēnesi, nedēļu vai dienu.

Kalendāru izgatavošanā palīdzēsim ar grafiskā dizaina izstrādi kalendāram, sakombinējot izvēlētās fotogrāfijas un atzīmējot Jums svarīgos datumus. Varēsiet izvēlēties sev vēlamo izmēru un veidu kalendāram, kas tiks izstrādāts izmantojot augstākās kvalitātes papīru vai kartonu pēc Jūsu izvēles. Kalendāru izgatavošanā izmantojam digitālo druku, kā arī papildus apstrādi (laminēšana, stūrīšu noapaļošana).

Kalendāru izgatavošana iespējama gan lielās gan mazās tirāžās, sākot ar 1 eksemplāru.


KABATAS KALENDĀRI

Uzņēmumi izmanto kabatas kalendārus kā suvenīru saviem klientiem, īpaši gada beigās vai pašā sākumā. Kabatas kalendāri ir neliela izmēra (aptuveni kredītkartes lielumā), lai tos būtu ērti ielikt makā, pie vizītkartēm, žaketes kabatā vai somiņā. Bildes vietā, vienu pusi var izmantot kā vizītkarti, kas būs ērti un lietderīgi uzņēmuma klientiem.
Ja Jums nav izstrādāts dizains, piedāvājam par to parūpēties Jūsu vietā. Mūsu dizaineris izveidos kabatas kalendāram dizainu izmantojot Jūsu sniegto informāciju un materiālus (logo, fotogrāfija, cita nepieciešamā informācija).

Kabatas kalendāram tiek izmantots augstākās kvalitātes papīrs vai kartons. Tiek izmantota digitālās drukas tehnoloģija ar papildapstrādēm- laminēšanu, stūrīšu noapaļošanu.
Visbiežāk lietotie izmēri kabatas kalendāriem – 90 x 60 mm, 100 x 70 mm

Kalendāra vienā pusē būs jūsu izvēlētā bilde, logo, gadskaitlis vai kāds teksts, otrā pusē būs kalendārs ar Jūsu izvēlēto mēnešu skaitu (populārākie varianti – 1, 3, 6, 12 mēneši).

Kabatas kalendārus izgatavojam gan lielās, gan mazās tirāžās. Kalendāru izgatavošanas laiks ir 1 – 3 darba dienas.

Cenas standarta kabatas kalendāriem ar noapaļotiem stūriem:

Skaits 10 50 100 200
Cena par gab.* 6.00 1.80 1.20 0.75

*Cenas norādītas EUR bez PVN par gab.

 

GALDA KALENDĀRI

Galda kalendārs ir praktisks aksesuārs pie darba galda. Tas neaizņem daudz vietas, taču ir pietiekami liels, lai būtu ērti pārskatāms. Izgatavojam gan vienkāršus, gan pāršķiramus trijstūrveida galda kalendārus. Ja nepieciešams, varam izgatavot arī savādākas formas galda kalendārus.

Galda kalendāram nav obligāti jāsākas ar janvāra mēnesi, variet izvēlēties jebkuru mēnesi, nedēļu vai dienu, kas Jums vai Jūsu uzņēmumam ir nozīmīga.

Galda kalendāriem iespējams izmantot dažādu veidu augstākās kvalitātes papīru un kartonu. Pamatni galda kalendāriem parasti izgatavo no biezāka kartona, kas nodrošina ilgstošu izturību. Izgatavošanā izmantojam digitālās drukas tehnoloģiju, ir iespējama arī pamatnes laminēšana, ja ir pāršķiramais kalendārs – ar dizainu uz pamatnes. Pāršķiramie kalendāri būs ar iestrādātu spirāli.

Piedāvājam arī galda kalendāra dizaina izstrādi izmantojot Jūsu sniegto informāciju un materiālus (fotogrāfijas, logo u.c.).

Galda kalendāra izstrāde ilgst no 1 – 3 darba dienām. Izgatavojam mazās un lielās tirāžās.
Cenas standarta galda kalendāram:

Skaits 10 50 100 200
Cena par gab.* 5.00 2.50 2.30 2.00

*Cenas norādītas EUR bez PVN par gab.

 

SIENAS KALENDĀRI

Sienas kalendārs ir svarīgs priekšmets gan mājās, gan darba vidē, kas var kalpot arī kā interjera elements. Piedāvājam izgatavot sienas kalendārus ar Jūsu izvēlēto dizainu – fotogrāfijām, uzņēmuma logo, atzīmētiem īpašiem datumiem u.c. Arī sienas kalendārs var sākties ar Jūsu izvēlēto mēnesi, nedēļu vai konkrētu datumu.

Biežāk izmantotie sienas kalendāru veidi:

  • Viena lapa – horizontāls vai vertikāls
  • Pāršķirams kalendārs ar 1 mēnesi – horizontāls vai vertikāls
  • Pāršķirams kalendārs ar 3 mēnešiem – vertikāls

Sienas kalendārus izgatavojam dažādos izmēros, ņemot vērā klientu vēlmes. Tiek izmantoti augstākās kvalitātes plaša sortimenta papīri un kartoni. Izmantojam digitālās drukas tehnoloģiju, tiek piedāvāta arī papildapstrāde – laminēšana, stūrīšu noapaļošana. Pāršķiramais kalendārs var būt skavots vai spiralēts, piedāvājam arī iestrādāt metāla cilpiņu ērtākai sienas kalendāra piekāršanai.

Piedāvājam sienas kalendāra dizaina izstrādi.

Izgatavošanas ilgums sienas kalendāriem no 1 – 3 darba dienas. Sienas kalendārus piedāvājam gan lielās, gan mazās tirāžās, sākot no viena eksemplāra.

Cenas standarta četrdaļīgajam sienas kalendāram:

Skaits 10 50 100 200
Cena par gab.* 8.00 4.50 3.80 3,20

*Cenas norādītas EUR bez PVN par gab.